Dovolená Řecko

Dovolená Řecko s Alexandr Travel

Dovolená v Řecku 2008 Last minute Řecko Vítáme Vás na stránkách o dovolené v Řecku. Naše cestovní agentura ALEXANDR TRAVEL se zaměřením především na země jako Řecko, která svou rozmanitostí nabízí nezpočet možností a ubytoavacích kapacit. Nabízíme jak kompletní nabídku všech řeckých ostrovů...

Řecko

Poloha:

Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy.

Rozloha:

131.990 km2.

Klimatické podmínky:

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně pěti měsíců.

Počet obyvatel:

10.000.000.

Hlavní město:

Athény (hlavní město Kréty - Heraklion).

Měna:

Euro.

Ceny:

Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Platebni karty:

Jsou zde přijímány všechny běžné druhy platebních karet. V každém větším městě jsou také bankomaty.

Půjčovna automobilů:

V každém pobytovém místě uvedeném v tomto katalogu si lze kdykoli půjčit dopravní prostředek. Ceny za menší automobil se pohybují kolem 1.500,- Kč na den plus benzin, motocykl se dá půjčit za 700 - 900 korun na den plus benzin, kola jsou za přibližně 300 korun na den.

Last minute Řecko naleznete - ZDE


 

 


adrenalin park rokytnice airsoft milovice luxusní zahradní oblečení originální dárky paintball paintball milovice milovice paintball paintball shop paintball club milovice paintball rokytnice parfémy levně parfémy levně od fm reality neratovice reality učetnictví od A do Z fm group parfémy fm group tn.cz zajímavá videa na tn.cz reality střední čechy Mirland nábytek e-shop Mirland