Potápění Filipíny

potápění Filipíny

S klidným svědomím můžeme říct, že lokality pro potápění na Filipínách můžeme zařadit mezi nejlepší potápěčské lokality na světě. Díky tomu, že Boholské moře je ušetřeno celosvětovému ohřevu moří a jejich znečišťování, ale také pomalu rozvíjející se turistický ruch přispívá k tomu, že korálové útesy jsou nezničené. Filipíny jsou chudou a pomalu se rozvíjející zemí a to platí i pro rybaření, jen zřídka zde uvidíte velké rybářské lodě a proto je zde podvodní život bohatý a rozmanitý. Především fotografové si zde přijdou na své, speciálně ti co fotí rádi v režimu makro.

Pokud, bychom Vám chtěli popsat lokality Mindora, tak vyjmenovat vše zajímavé je na vydání knihy. A proto jsme pro Vás připravili DVD, které si můžete bezplatně zapůjčit v naší prodejně.

 

Kliknii pro více o

 


adrenalin park rokytnice airsoft milovice luxusní zahradní oblečení originální dárky paintball paintball milovice milovice paintball paintball shop paintball club milovice paintball rokytnice parfémy levně parfémy levně od fm reality neratovice reality učetnictví od A do Z fm group parfémy fm group tn.cz zajímavá videa na tn.cz reality střední čechy Mirland nábytek e-shop Mirland